Álláshirdetés víz-, gáz-és fűtésszerelő

Á L L Á S H I R D E T É S

VÍZ-, GÁZ- és FŰTÉSSZERELŐ

MUNKAVÁLLALÓK SZÁMÁRA

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársak jelentkezését várja az alábbi munkakör betöltésére:

VÍZ-, GÁZ-, FŰTÉSSZERELŐ

Megbízás időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős állás, munkaidőkeretben történő alkalmazással

Munkavégzés helye: Csepel közigazgatási területén lévő, Városgazda Zrt-hez tartozó telephelyeinken

Illetmény, juttatások:

•             Bérezés: megegyezés szerint

•             Béren kívüli juttatás: a mindenkor hatályos belső szabályozás szerint

Jelentkezési feltételek:

•             Büntetlen előélet

•             Állami középfokú, szakirányú végzettség

Elvárások:

•             Szakirányú  szakmai tapasztalat

•             Önálló munkavégzés

•             Kiváló problémamegoldó képesség

•             Megbízhatóság

•             Precizitás

•             jogosítvány (B kategória)

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások

•             Önéletrajz (szakmai önéletrajz)

•             Motivációs levél

•             Erkölcsi bizonyítvány

•             Iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok, tanúsítványok

Elbírálásnál előnyt jelent:

•             Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat, tapasztalat

A munkakör betölthetőségének időpontja:

•             Azonnal

Keresés

Bejelentkezés

Elektronikus számla

Országos hírfigyelő

Fogyasztóvédelmi rovat

Élmény, sport, kikapcsolódás

Játékgyár

Csepeli strandfürdő hírek

Közérdekű információk

Térkép

Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.
1215 Budapest,
Katona József utca 62-64.

GPS: É.sz.: 47.4262584 | K.h.: 19.0841866