Álláshírdetés

allasajanlat

A CSEPELI VÁROSGAZDA ZRT. FELVÉTELT HIRDET

KERTÉSZETI GÉPKEZELŐ

MUNKAKÖRBE.

A feladat:

Budapest XXI. kerület közigazgatási területén parkfenntartási (pl. fűnyírás, kaszálás) munkák elvégzése.

Az elvárások:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Felelősségvállalás, önálló munkavégzés
  • Minőségi munkavégzés.

A felvételnél előnyt jelent a kertészeti végzettség és gépjármű vezetői jogosítvány.

Keresés

Bejelentkezés

Elektronikus számla

Országos hírfigyelő

Fogyasztóvédelmi rovat

Élmény, sport, kikapcsolódás

Játékgyár

Csepeli strandfürdő hírek

Közérdekű információk

Térkép

Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.
1215 Budapest,
Katona József utca 62-64.

GPS: É.sz.: 47.4262584 | K.h.: 19.0841866